| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
try { var pageTracker2 = _gat._getTracker("UA-359431-52"); pageTracker2._trackPageview(); } catch(err) {}
Co słychać na facebooku? - rss feed - kanał rss
niedziela, 19 lutego 2012

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki Jeremy Lin, wcześniej mało znany koszykarz NBA, w jednej chwili stał się gwiazdą nie tylko swojej drużyny - New York Knicks, ale wręcz całych Stanów Zjednoczonych, dzięki internetowi, z zwłaszcza YouTube'owi zaliczając swoje globalne pięć minut. Co zrobił Mark Zuckerberg?

piątek, 18 lutego 2011

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania Facebook zalegalizował związki partnerskie! Na razie w wersji angielskiej, ale użytkownicy mają już możliwość określenia statusu swojego związku jako "In civil union" oraz "In a domestic partnership". To na pewno ucieszy organizacje homoseksualistów.

wtorek, 15 lutego 2011

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Dzisiaj mamy dla was zestawienie najlepszy narzędzi internetowych do zarządzania stronami na FB. Mogą służyć do obsługi zarówno prywatnego profilu, jak i stron firmowych, poświęconych hobby, itp. Znajdź najlepsze narzędzie dla siebie:

wtorek, 23 listopada 2010

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Niektóre statusy zamieszczone przez użytkowników na Facebooku zrobiły prawdziwą furorę w sieci. Dzisiaj przedstawiamy wam listę najzabawniejszych z nich.

środa, 01 września 2010

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Kiedyś, w czasach kiedy nie było Facebooka był sobie MySpace, który przez pewien czas robił nawet furorę w sieci. Kiedy nadeszła era Facebooka, o MySpace było słychać coraz mniej, liczba jego użytkowników nie rosła tak szybko, jak konkurencyjnego serwisu. Wygląda na to, że wreszcie MySpace uznał dominację rywala...

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Już 15 września wystartuje Diaspora. Twórcy serwisu reklamują się przede wszystkim tym, że serwis nie będzie taki jak Facebook. Czyli jaki właściwie będzie?

czwartek, 26 sierpnia 2010

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Wiadomo, pozwy są modne, zwłaszcza w USA, gdzie każdy pozywa każdego za wszystko, a absurdalne sprawy niemal codziennie są opisywane w mediach. Granice absurdu często przekraczają wielkie korporacje, tak jak Facebook, który pozwał inny serwis za to, że w je go nazwie znalazł się człon "-book".

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Użytkownicy Facebooka i inni mieszkańcy Meksyku są przerażeni - zwlaszcza 66 z nich, którzy znaleźli się na słynnej już na całym świecie "Kill list". Początkowo lista liczyła 69 pozycji, jednak trzech nastolatków, którzy się na niej znajdowali, zostało już zabitych. Kim jest szaleniec z Facebooka?

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Jak ocenia Financial Times (na podstawie cen akcji Facebooka na rynku wtórnym) Facebook jest wart 33,7 mln dolarów, czyli więcej niż eBay czy Yahoo! Kiedy wejdzie na giełdę?

piątek, 20 sierpnia 2010

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

Uruchomiona wczoraj usługa geolokalizacyjna Facebook Places nie wszystkim przypadła do gustu. Poniżej prezentujemy instrucje jej wyłączenia - zobacz i zablokuj aplikację:

czwartek, 19 sierpnia 2010

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Facebook wkroczył na rynek usług geolokalizacyjnych. Dzisiaj udostępnił serwis Facebook Places (Facebook Miejsca), czyli własny odpowiednik popularnego seriwsu Foursquare.

środa, 18 sierpnia 2010

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Serwis Trinixy opublikował kilkadziesiąt fotografii seksownych lasek, które został opublikowane na Facebooku. Jak widać, na fejsie można znaleźć całkiem ciekawe widoki:

wtorek, 17 sierpnia 2010

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

Ruszył oficjalny kanał video największego serwisu społecznościowego na świecie - Facebook Live, nadawany z siedziby firmy w Palo Alto. Celem jest pokazanie Facebooka od kuchni, jednak nie zabraknie wywiadów z gwiazdami, reportaży i innych atrakcji. Oglądaj kanał fbLive:

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

O przycisku Nie lubię, który w odróżnieniu od "Lubię" pozwalałby pokazywać nasz negatywny stosunek do wpisów naszych znajomych, od dawna marzą użytkownicy Facebooka. Jednak administracja serwisu pozostaje głucha na ich prośby, Mark Zuckerberg oficjalnie potwierdził, że nie ma zamiaru wprowadzić takiej funkcjonalności. Tymczasem użytkownicy zaczęli otrzymywać wiadomości o treści Zainstaluj oficjalny przycisk Nie lubię tego TERAZ! (Get the official DISLIKE button NOW!). O co chodzi?

wtorek, 23 marca 2010

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia Wchodząc na portal społecznościowy Facebook niektórzy mogą natknąć się na informację e-mail o zmianie dostępu do konta. Facebook ostrzega - to prowokacyjny atak na użytkowników portalu. Zdaniem specjalistów w wiadomości znajduje się wirus trojan, który kradnie hasła zapisane w przeglądarce.

środa, 24 lutego 2010

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki Światowe marki szybko dostrzegły marketingowy potencjał Facebooka. Codziennie kolejne znane firmy tworzą swoje profile i fan page na tym społecznościowym portalu. W pierwszej najpopularniejszej piątce znajdują się: adidas, Converse, Nike, H&M oraz Puma.

piątek, 19 czerwca 2009

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Dla wszystkich fanów demotywatorów dzisiaj zabawne zdjęcie pod tytułem Facebook: You're doing it wrong z potworem Josephem Fritzlem w roli głównej:

czwartek, 18 czerwca 2009

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Komunikator uruchomiony przez Fejsbuka w kwietniu 2008 r. można uznać za sukces. Według danych ujawnionych przez serwis, użytkownicy wysyłają za pośrednictwem FbChata miliard wiadomości dziennie!

poniedziałek, 15 czerwca 2009

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Rozwód jest zwykle dość traumatycznym przeżyciem dla obu stron, niezależnie od winy, skutków i decyzji. W czasach internetu, kiedy łączy nas o wiele więcej niż codzienność, którą łatwo przeciąć, rozwodnicy mają o wiele trudniej. Time przygotował miniporadnik dla rozwodników mających konta w serwisie Facebook. Dowiedz się, czego nie robić, kiedy się rozwodzisz!

piątek, 12 czerwca 2009

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Zabawny komiks o tym jak powstawały serwisy społecznościowe Facebook.com i Nasza-Klasa.pl, czyli o motywacji twórców.

niedziela, 17 maja 2009
Z opublikowanego ostatnio na Mashable artykułu dowiadujemy się, że Facebook najprawdopodobniej przymierza się do wprowadzenia Video czatów. Świadczyć o tym mają fragmenty znalezione w kodzie strony, takie jak: “Waiting for your friend…”, “Video call denied”, “Incoming call” czy “Loading video call…”. Byłaby to na pewno ciekawa funkcjonalność, ale przykład Google i Video Czatów w Gmailu pokazuje, że tego rodzaju nowinki, fajne do pokazania PRowo, niekoniecznie zyskują uznanie użytkowników.

Gmail Video Chat

Gmail Video Chat - usługa video czatu w poczcie Google

Przeczytaj artykuł: Facebook to Launch Video Chat?

piątek, 24 kwietnia 2009
Fajny filmik w którym omówiono podstawowe zasady dobrego zachowania dotyczące relacji z innymi ludźmi w serwisie Facebook (i innych serwisach społecznościowych). Należą do nich:
  1. Nie zmieniaj statusu swojej relacji bez konsultacji z osobą, której to dotyczy
  2. Nie publikuj wstydliwych zdjęć innych osób
  3. Bądź dyskretnych wypowiadając się otwarcie w czyimś profilu (na czyjejś tablicy)
  4. Nie kradnij znajomych swoich znajomych
  5. Nie twórz grup nienawiści skierowanych przeciwko komuś

Facebook Manners And You

Dzisiaj teledysk dla uzależnionych od Facebooka. Teledysk należy oglądać i słuchać w odosobnieniu (NSFW Not Safe For Work

The Facebook Song: I'm on Facebook

czwartek, 16 kwietnia 2009
Jak donosi TechCrunch, Facebookowi brakuje już tylko 9 milionów Unique Visitors miesięcznie (dane marcowe), żeby zrównać się liczba odwiedzających z głównym rywalem - serwisem MySpace. O tym, że jest to tylko kwestia (krótkiego) czasu świadczy poniższy wykres.

Facebook Myspace Unique Visitors comparition

Wykres: Porównanie popularności serwisów Facebook.com i MySpace.com

środa, 15 kwietnia 2009
Jak donosi serwis Dziennik Internautów, używanie Facebooka przekłąda sie na wyniki w nauce, a raczej na czas, który jej poświęcamy. Badanie naukowców z Uniwersytetu Ohio wykazało, że studenci, którzy używają tego najpopularniejszego serwisu społecznościowego poświęcają nauce średnio 1-5 godzin tygodniowo, podczas gdy ich "niefacebookowi" koledzy od 11 do 15 godzin! Ponadto osoby posiadające konto na Facebooku uzyskiwały oceny średnio o pół stopnia niższe od tych, które go nie miały.

Facebook usage - students

Popularność Facebooka wśród studentów na przykładowej uczelni

 
1 , 2